USA - democentrum

InJet® 388 CRRD Combo

InJet® 388 CRRD Combo

InJet® 388 CRRD “Combo” je vyvinut primárně pro precizní mytí desek po pájení. Mycí system může být využit také pro vysoce kvalitní odstraňování pájecích past a SMT lepidel ze šablon, PumpPrintů, stěrek a misprint, či těchto zmíněných mycích aplikací spolu s mytím desek po pájení. Možností je použít stroj i pro odstraňování zatvrzelých laků.

Technický list PDF
InJet® 388 TWIN CRD Sausage dog

InJet® 388 TWIN CRD Sausage dog

InJet® 388 TWIN CRD je vyvinut primárně pro odstraňování pájecích past a SMT lepidel ze šablon, PumpPrintů, stěrek a misprintů. Mycí system může být využit také pro mytí desek po pájení nebo pro kombinaci mytí desek a výše zmíněných mycích procesů. Veškeré procesy jsou plně automatizované a probíhají ve 2 procesních komorách, kdy mytí probíhá v první vstupní komoře, poté je mytý díl automaticky transportován středním transferovým prostorem do 2 procesní komory, kde probíhá oplach a sušení. Tato komora je zároveň komorou výstupní. Obě komory mohou být využity souběžně, což zvyšuje kapacitu stroje a snižuje kros-kontaminaci oproti jednokomorovým zařízením.

Technický list PDF
Sonix® 355 CRRD

Sonix® 355 CRRD

Sonix® 355 CRRD je navržen pro odstraňování vytvrzelých laků z lakovacích rámů, dílů lakovacích strojů či ze zalakovaných PCB pro potřeby jejich opravy a následnému lakování. Veškeré procesy jsou automatizované a probíhají ve 4 oddělených procesních komorách, které jsou zároveň zásobníkovými vanami. Lze použít také pro „duální“ aplikaci - jednu komoru pro lakovací rámečky a masky, druhou pro dily z pájecích pecí a pájecích vln. Lze souběžně využívat všechny 4 komory, což zvyšuje mycí kapacitu stroje, snižuje kros-kontaminaci oproti jednokomorovým zařízením a optimalizuje oplach díky dvěma oplachovým komorám.

Technický list PDF

USA - democentrum

Kurt Whitlock Associates
2012 Jaffa Drive, Suite 112
St Cloud
FL 34771

Zůstaňme v kontaktu