Ruční mytí

Ruční mytí
Běžnou součástí mycích procesů ve firmách je manuální čištění určitých částí strojů nebo DPS. Zajištění správné funkčnosti DPS je jedním ze základních požadavků v elektrotechnickém průmyslu. Často dochází k manuálním opravám DPS, kde je zapotřebí opravované místo znovu vyčistit pomocí tzv. pcb cleaner.

K tomu účelu připravila naše firma manuální čistící sprej Flux Remover 4 (pcb board cleaner spray), který zajistí bezproblémové odstranění zbytků tavidel, past a dalších provozních nečistot.
Dalšími produkty pro manuální čistění pájecích pecí a vln jsou produkty Reflow Cleaner 88 a Reflow Cleaner 94.
Tyto spreje zajistí kvalitní údržbu těch strojních částí, které nelze demontovat a umožní umývat přímo v mycích zařízeních.

Doporučené produkty

Flux Remover 4

Flux Remover 4

Čistící kapalina na alkoholové bázi určená pro ruční čistění DPS od zbytků tavidel. Určeno pro čištění většiny typů tavidel a dalších provozních nečistot jako jsou: prach, otisky prstů a mastnota. Kapalina se rychle odpařuje bez zanechání zbytků na čištěném povrchu. Součástí spreje je speciálně vyvinutý aplikační kartáček který se netřepí. Doporučeno použít společně se speciálním ESD ubrouskem.

Technický list PDF
ESD ubrousky

ESD ubrousky

Speciální ESD ubrousky určené speciálně pro ruční čištění DPSpo přepájení.

Technický list PDF
Stencil Cleaner 11

Stencil Cleaner 11

Čisticí kapalina na bázi alkoholu určená pro ruční předčištění a čištění tiskových šablon a stěrek.Ready-mix určený k přímému použití.Určeno pro čištění většiny typů pájecí pasty a SMT lepidel.Doporučuje se pro předčištění šablony před čištěním stroje nebo jako ruční řešení pro čištění šablony.

Technický list PDF
Reflow Cleaner 88

Reflow Cleaner 88

Čistící kapalina na vodní bázi určená pro ruční čistění pájecích zařízení - pro silné znečištění. Ready-mix, určený k přímému použití. Určeno pro čištění většiny typů pájecích past a tavidel. Vyvinuto pro oblasti se silným znečištěním, více zápachu, nižší kompatibilita se slitinami na bázi hliníku.

Technický list PDF
Reflow Cleaner 94

Reflow Cleaner 94

Čisticí kapalina na vodní bázi určená pro ruční čištění pájecích zařízení. Ready-mix určený k přímému použití. Určeno pro čištění většiny typů tavidel. Vyvinut pro oblasti s běžnou úrovní kontaminace. Kapalina s minimálním zápachem a vysokou kompatibilitou se slitinami na bázi hliníku.

Technický list PDF
Decotron® M50

Decotron® M50

Čisticí kapalina na vodní bázi určená pro ruční čištění pájecích zařízení. Ready-mix určený k přímému použití. Určeno pro čištění většiny typů tavidel. Vyvinut pro oblasti s běžnou úrovní kontaminace, minimální zápach.

Technický list PDF

Kontaktujte nás