PROTON® - alkoholová báze

Proton® 69

Proton® 69

Čisticí kapalina na alkoholové bázi určená pro mytí tiskových šablon, přetisků DPS a stěrek od zbytků pájecí pasty a SMT lepidla. Speciálně vyvinuto pro mytí šablon a pumpprintů od nevytvrzelých SMT lepidel na bázi epoxidu. Účinný také pro mytí pájecích past. Ready-mix k přímému použití. Určený pro použití ve všech typech mycích zařízení, především pak pro vysokotlaký postřik.

Technický list PDF

Proton® 21

Proton® 21

Čistící kapalina na alkoholové bázi určená pro čistění tiskových šablon, přetisků DPS a stěrek od zbytků pájecí pasty a SMT lepidla. Speciálně vyvinuto pro mokrý proces čištění v sítotisku. Ready-mix, určený k přímému použití. Účinný pro všechny typy pájecích past a většinu typů SMT lepidel. Určený pro použití ve všech typech mycích zařízení, především pak pro vysokotlaký postřik.

Technický list PDF

Proton® 29

Proton® 29

Čisticí kapalina na alkoholové bázi určená k odstranění zbytků pájecí pasty a SMT lepidla z tiskových šablon, přetisků DPS a stěrek. Speciálně navržený pro mokré čištění v sítotisku. Efektivní pro všechny typy pájecích past a většinu typů SMT lepidel. Ready-mix, určený k přímému použití.

Technický list PDF

Proton® 23

Proton® 23

Čisící kapalina na alkoholové bázi určená pro čistění tiskových šablon, přetisků DPS a stěrek od zbytků pájecí pasty a SMT lepidla. Speciálně vyvinuto pro mokrý proces čištění v sítotisku. Ready-mix, určený k přímému použití. Účinný pro všechny typy pájecích past a většinu typů SMT lepidel. Určený pro použití ve všech typech mycích zařízení, především pak pro vysokotlaký postřik.

Technický list PDF

Proton® R07

Proton® R07

Oplachová kapalina na alkoholové bázi určená k opláchnutí DPS a některých typů zalakovaných rámů po procesu odstraňování silikonů kapalinou Proton® 703. Ready-mix, určený k přímému použití.

Technický list PDF

Proton® 537

Proton® 571

Proton® 101

Proton® MEK

Proton® 703

Proton® 703

Čistící kapalina na alkoholové bázi určena pro odstraňování vytvrzených i nevytvrzených laků z lakovacích rámů, DPS a částí lakovacích strojů. Určený speciálně pro rozpouštění silikonových laků, účinný také pro většinu typů akrylových laků. Vysoká kompatibilita s většinou hliníkových slitin lakovacích rámů. Ready-mix, určený k přímému použití. Určený pro použití ve všech typech mycích zařízení, především pak pro vzduchové probublávání a ultrazvuk.

Technický list PDF

Proton® 275

Proton® 275

Čistící kapalina na alkoholové bázi určena pro odstraňovánínevytvrzelých i vytvrzelých zbytků laků z lakovacích rámů, DPSa částí lakovacích strojů.Určený pro styrenové, akrylové urethanové laky.Ready-mix, určený k přímému použití.Určený pro použití ve všech typech mycích zařízení, především pak pro ultrazvuk.

Technický list PDF

Proton® 532

Proton® 532

Čistící kapalina na alkoholové bázi určena pro odstraňování vytvrzených i nevytvrzených laků z lakovacích rámů, DPS a částí lakovacích strojů. Určený pro styrenové, akrylové, urethanové laky. Ready-mix určený k přímému použití. Určený pro použití ve všech typech mycích zařízení, především pak pro ultrazvuk.

Technický list PDF

Flux Remover 4

Flux Remover 4

Čistící kapalina na alkoholové bázi určená pro ruční čistění DPS od zbytků tavidel. Určeno pro čištění většiny typů tavidel a dalších provozních nečistot jako jsou: prach, otisky prstů a mastnota. Kapalina se rychle odpařuje bez zanechání zbytků na čištěném povrchu. Součástí spreje je speciálně vyvinutý aplikační kartáček který se netřepí. Doporučeno použít společně se speciálním ESD ubrouskem.

Technický list PDF

Stencil Cleaner 11

Stencil Cleaner 11

Čisticí kapalina na bázi alkoholu určená pro ruční předčištění a čištění tiskových šablon a stěrek.Ready-mix určený k přímému použití.Určeno pro čištění většiny typů pájecí pasty a SMT lepidel.Doporučuje se pro předčištění šablony před čištěním stroje nebo jako ruční řešení pro čištění šablony.

Technický list PDF

Zůstaňme v kontaktu