Mytí v sítotisku

Mytí v sítotisku
Kromě mechanického čištění celé šablony, je velmi důležité čistit i spodní stranu tisku přímo ve stroji (under stencil cleaning). Dokonalé vyčištění této části vede k celkově lepšímu tisku, menší spotřebě tiskové pasty a bezchybným výsledkům. Pro čištění tiskových strojů by se měli používat speciální čistící kapaliny ať už na vodní nebo alkoholové bázi, která zaručí dokonalé vyčistění tiskové plochy. 

Jako výrobce čistících kapalin máme ve svém výrobním programu i speciální kapaliny pro tiskařské stroje. Řada kapalin je schválena předními dodavateli sítotiskových strojů. Pokud chcete vyzkoušet naše tiskové kapaliny, kontaktujte nás.

Doporučené produkty

Proton® 29

Proton® 29

Čisticí kapalina na alkoholové bázi určená k odstranění zbytků pájecí pasty a SMT lepidla z tiskových šablon, přetisků DPS a stěrek. Speciálně navržený pro mokré čištění v sítotisku. Efektivní pro všechny typy pájecích past a většinu typů SMT lepidel. Ready-mix, určený k přímému použití.

Technický list PDF
Proton® 23

Proton® 23

Čisící kapalina na alkoholové bázi určená pro čistění tiskových šablon, přetisků DPS a stěrek od zbytků pájecí pasty a SMT lepidla. Speciálně vyvinuto pro mokrý proces čištění v sítotisku. Ready-mix, určený k přímému použití. Účinný pro všechny typy pájecích past a většinu typů SMT lepidel. Určený pro použití ve všech typech mycích zařízení, především pak pro vysokotlaký postřik.

Technický list PDF
Decotron® 23

Decotron® 23

Čistící kapalina na vodní bázi určená pro čistění tiskových šablon. Speciálně vyvinuto pro mokrý proces čištění v sítotisku. Ready-mix, určený k přímému použití. Účinný pro všechny typy pájecích past. Určený pro použití ve všech typech tiskových strojů.

Technický list PDF

Kontaktujte nás