Čína - democentrum

InJet® 888 CRD 2F

InJet® 888 CRD 2F

InJet® 888 CRD-2F je vyvinut primárně pro odstraňování tavidlových zbytků z pájecích rámů či pro údržbové čištění dílů pájecích zařízení. Mycí system může být využit pro mytí desek po pájení nebo pro kombinaci mytí desek, misprintů a šablon. Lze ji využít také na čištění zalakovaných rámů. Označení 2F poukazuje na 2 patrové řešení, kde je možné souběžně mýt menší díly ve dvou koších a tím maximalizovat mycí kapacitu. Po snadné demontáži středového postřikového ramene je možné mýt velké díly v jednom (spodním) koši.

Technický list PDF
InJet® 388 CRD

InJet® 388 CRD

InJet® 388 CRD je vyvinut primárně pro odstraňování pájecích past a SMT lepidel ze šablon, PumpPrintů, stěrek a misprintů.Mycí system může být využit také pro mytí desek po pájení nebo pro kombinaci mytí desek a výše zmíněných mycích procesů. Zožností je použít stroj I pro odstraňování vytvrzelých laků. Veškeré procesy jsou plně automatizované a probíhají v jedné procesní komoře.

Technický list PDF

Democentrum, které se nachází ve městě Suzhou, je plně vybaveno pro účely testování běžných mycích aplikací v assembly odvětví. Na své si tak přijdou všichni zákazníci, kteří řeší problémy s mytím šablon, stěrek, misprintů, DPS po pájení, částí pájecích pecí nebo problémy s odstraňováním laků.

Democentrum se rozkládá na ploše 70 m2 a je vybaveno našimi myčkami InJet® 388 CRD, InJet® 388 CRD-2PR, InJet® 888 CRD a AirJet® 486 CRD. K dispozici je také celá škála mycích kapalin Decotron® a Proton®, které zaručí vynikající výsledky mytí. O účinnosti našich mycích řešení je možné se přesvědčit optickou inspekcí. Democentrum tedy disponuje bezkonkurenčním vybavením.


Čína - democentrum

Hi-Glory Technology
Unit 205, Building 17
No.99 Gangtian Road
Suzhou Industrial Park
Jiangsu

Kontaktujte nás